parasitic worm and food poisoning.

Pasożyty

Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy z obecności pasożytów w naszym organizmie, gdyż objawy ich bytności są bardzo zbliżone z symptomami różnych chorób.

Na szczęście coraz częściej lekarze zalecają pacjentom okresowe oczyszczanie organizmu z pasożytów, zazwyczaj w okresie wiosennym, nawet bez wykonywania badań mikrobiologicznych kału na obecność pasożytów. Prawdopodobieństwo, że podczas takiego badania zostaną wykryte jakieś pasożyty to jedynie 12-20 %.

Pacjent dostaje z laboratorium wynik negatywny i wcale nie oznacza to, że nie ma on pasożytów – oznacza to, że nie wykryto ich w danej próbce, bo nie zasiedlają jelita grubego. Wiele pasożytów bytuje w tkankach miękkich, mięśniach, narządach wewnętrznych (np.: płuca, oskrzela, wątroba, drogi żółciowe) w mózgu, w układzie krwionośnym (duża część pierwotniaków) lub limfatycznym.

Skuteczność testowania wegetatywno-rezonansowego na obecność pasożytów to 95%, dlatego warto zrobić takie badanie chociaż raz w roku.

Organizm zazwyczaj sygnalizuje nam, że mamy „nieproszonych gości”, choć bardzo często nie zwracamy na te sygnały uwagi.

A przecież:

– osłabienia,

– zespół chronicznego zmęczenia,

– częste przeziębienia i grypy,

– infekcje zatok

to nic innego jak właśnie sygnały wysyłane przez nasz układ immunologiczny. Układ trawienny również na swój sposób nas informuje poprzez:

– wzdęcia,

– odbijanie,

– gazy,

– biegunki,

– zaparcia,

– skurcze jelit,

– uczucie palenia,

– zakłócenia perystaltyki jelit,

– zespół drażliwego jelita,

– zespół złego wchłaniania,

– śluz w stolcu,

– nietolerancje pokarmowe,

– niski lub wysoki poziom cukru we krwi,

– nienasycony apetyt (często na słodycze),

– brak apetytu,

– nadwaga,

– niedowaga.

Tak samo układ mięśniowy i nerwowy:

– bóle mięśni i stawów,

– otępienie umysłowe,

– problemy z pamięcią,

– zaburzenia snu i bezsenność,

– osłabienie słuchu i wzroku,

– zgrzytanie zębami.

Obecność pasożytów charakteryzuje się również wieloma oznakami zewnętrznymi: pokrzywki, obrzęki, egzema, trądzik, różne reakcje skórne, alergie, opuchnięcie warg, niebieskie zabarwienie białkówek oczu, świąd uszu, świąd odbytu, blada skóra, sińce pod oczami, pękające pięty, rozdwajające się paznokcie, nadmierne ślinienie, chrapanie, zaśluzowane i powiększone migdałki.

Nasza emocjonalność również nie jest obojętna na bytowanie pasożytów
w naszym organizmie, może to objawiać się nerwicą, apatią, depresją, uczuciem bezsilności, rozdrażnieniem, niepokojem, nadaktywnością ruchową – bardzo często zauważalną u dzieci.

Jeśli zaobserwujemy u siebie lub u naszych bliskich podobne oznaki, warto wykonać test wegetatywno-rezonansowy na obecność pasożytów, żeby poznać przyczyny naszych dolegliwości i zająć się eliminowaniem przyczyn, a nie tylko zaleczaniem lub łagodzeniem skutków.

Im szybciej to zrobimy, tym damy sobie większą szansę, żeby pasożyty nie doprowadziły do trwałego uszkodzenia narządów wewnętrznych.

Warto zapoznać się z danymi Światowej Organizacji Zdrowia na temat wszechobecności pasożytów. I dowiedzieć się również jak łatwo mogą się one dostać do naszego organizmu:

– przez ukąszenie komara, przez kurz który stanowi transport dla jajeczek pasożytów,

– podczas kąpieli w zbiornikach słodkowodnych,

– na źle umytych warzywach i owocach np.: sałata, kapusta, pietruszka, koperek, truskawki, jabłka, gruszki, śliwki, winogrona itp.,

– na surowych i suszonych rybach,

– w surowym mięsie,

– na pieniądzach, wszelkich poręczach, bankomatach, na przyciskach funkcjonujących w przestrzeni publicznej np.: windy,

Naukowcy pokusili się nawet o stwierdzenie, że ludzie którzy mają w domu zwierzęta w 99% są nosicielami pasożytów.

Zazwyczaj na początku bytowania w naszym organizmie pasożytów nie odczuwamy dyskomfortu. Pasożyty przez setki lat przystosowały się do życia
w ludzkim organizmie tak dobrze, że organizm nie jest w stanie samodzielnie ich rozpoznać i usunąć.

Dzięki badaniom Vega Test możemy bardzo skutecznie zdiagnozować obciążenia patogeniczne w organizmie człowieka, a dzięki terapii biorezonansowej skutecznie się ich pozbyć.

Biorezonans swoje działanie opiera na wykorzystaniu drgań elektromagnetycznych o określonej częstotliwości. Każdy pasożyt, grzyb czy inny patogen ma swoje określone drgania elektromagnetyczne. Metoda biorezonansowa polega na wykrywaniu w ludzkim organizmie właśnie tych zmiennych częstotliwości, a następnie dobraniu odpowiedniej częstotliwości, która wprowadzi je w takie drgania, w wyniku których pasożyt czy inny patogen ulegnie rozpadowi. Metoda biorezonansowa jest bardzo skuteczna, bezbolesna
i nieinwazyjna.