
Pasożyty
Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy z obecności pasożytów w naszym organizmie, gdyż objawy ich bytności są bardzo zbliżone z symptomami różnych chorób.
Na szczęście coraz częściej lekarze zalecają pacjentom okresowe oczyszczanie organizmu z pasożytów, zazwyczaj w okresie wiosennym, nawet bez wykonywania badań mikrobiologicznych kału na obecność pasożytów. Prawdopodobieństwo, że podczas takiego badania zostaną wykryte jakieś pasożyty to jedynie 12-20 %.
Pacjent dostaje z laboratorium wynik negatywny i wcale nie oznacza to, że nie ma on pasożytów – oznacza to, że nie wykryto ich w danej próbce, bo nie zasiedlają jelita grubego. Wiele pasożytów bytuje w tkankach miękkich, mięśniach, narządach wewnętrznych (np.: płuca, oskrzela, wątroba, drogi żółciowe) w mózgu, w układzie krwionośnym (duża część pierwotniaków) lub limfatycznym.
Skuteczność testowania wegetatywno-rezonansowego na obecność pasożytów to 95%, dlatego warto zrobić takie badanie chociaż raz w roku.
Organizm zazwyczaj sygnalizuje nam, że mamy „nieproszonych gości”, choć bardzo często nie zwracamy na te sygnały uwagi.
A przecież:
– osłabienia,
– zespół chronicznego zmęczenia,
– częste przeziębienia i grypy,
– infekcje zatok
to nic innego jak właśnie sygnały wysyłane przez nasz układ immunologiczny. Układ trawienny również na swój sposób nas informuje poprzez:
– wzdęcia,
– odbijanie,
– gazy,
– biegunki,
– zaparcia,
– skurcze jelit,
– uczucie palenia,
– zakłócenia perystaltyki jelit,
– zespół drażliwego jelita,
– zespół złego wchłaniania,
– śluz w stolcu,
– nietolerancje pokarmowe,
– niski lub wysoki poziom cukru we krwi,
– nienasycony apetyt (często na słodycze),
– brak apetytu,
– nadwaga,
– niedowaga.
Tak samo układ mięśniowy i nerwowy:
– bóle mięśni i stawów,
– otępienie umysłowe,
– problemy z pamięcią,
– zaburzenia snu i bezsenność,
– osłabienie słuchu i wzroku,
– zgrzytanie zębami.
Obecność pasożytów charakteryzuje się również wieloma oznakami zewnętrznymi: pokrzywki, obrzęki, egzema, trądzik, różne reakcje skórne, alergie, opuchnięcie warg, niebieskie zabarwienie białkówek oczu, świąd uszu, świąd odbytu, blada skóra, sińce pod oczami, pękające pięty, rozdwajające się paznokcie, nadmierne ślinienie, chrapanie, zaśluzowane i powiększone migdałki.
Nasza emocjonalność również nie jest obojętna na bytowanie pasożytów
w naszym organizmie, może to objawiać się nerwicą, apatią, depresją, uczuciem bezsilności, rozdrażnieniem, niepokojem, nadaktywnością ruchową – bardzo często zauważalną u dzieci.
Jeśli zaobserwujemy u siebie lub u naszych bliskich podobne oznaki, warto wykonać test wegetatywno-rezonansowy na obecność pasożytów, żeby poznać przyczyny naszych dolegliwości i zająć się eliminowaniem przyczyn, a nie tylko zaleczaniem lub łagodzeniem skutków.
Im szybciej to zrobimy, tym damy sobie większą szansę, żeby pasożyty nie doprowadziły do trwałego uszkodzenia narządów wewnętrznych.
Warto zapoznać się z danymi Światowej Organizacji Zdrowia na temat wszechobecności pasożytów. I dowiedzieć się również jak łatwo mogą się one dostać do naszego organizmu:
– przez ukąszenie komara, przez kurz który stanowi transport dla jajeczek pasożytów,
– podczas kąpieli w zbiornikach słodkowodnych,
– na źle umytych warzywach i owocach np.: sałata, kapusta, pietruszka, koperek, truskawki, jabłka, gruszki, śliwki, winogrona itp.,
– na surowych i suszonych rybach,
– w surowym mięsie,
– na pieniądzach, wszelkich poręczach, bankomatach, na przyciskach funkcjonujących w przestrzeni publicznej np.: windy,
Naukowcy pokusili się nawet o stwierdzenie, że ludzie którzy mają w domu zwierzęta w 99% są nosicielami pasożytów.
Zazwyczaj na początku bytowania w naszym organizmie pasożytów nie odczuwamy dyskomfortu. Pasożyty przez setki lat przystosowały się do życia
w ludzkim organizmie tak dobrze, że organizm nie jest w stanie samodzielnie ich rozpoznać i usunąć.
Dzięki badaniom Vega Test możemy bardzo skutecznie zdiagnozować obciążenia patogeniczne w organizmie człowieka, a dzięki terapii biorezonansowej skutecznie się ich pozbyć.
Biorezonans swoje działanie opiera na wykorzystaniu drgań elektromagnetycznych o określonej częstotliwości. Każdy pasożyt, grzyb czy inny patogen ma swoje określone drgania elektromagnetyczne. Metoda biorezonansowa polega na wykrywaniu w ludzkim organizmie właśnie tych zmiennych częstotliwości, a następnie dobraniu odpowiedniej częstotliwości, która wprowadzi je w takie drgania, w wyniku których pasożyt czy inny patogen ulegnie rozpadowi. Metoda biorezonansowa jest bardzo skuteczna, bezbolesna
i nieinwazyjna.